Georgov nový letný vzhľad

27. července 2008 v 18:15 | kiMi |  Interviews
Novinky od Tokio Hotel! Na schůzce s Bravem překvapil Georg s novým čerstvým vzhledem - a kapela se zprávou pro fanoušky!
Malé překvapení od Georga z Tokio Hotel přišlo na schůzce s Bravem. Jeho legendární vlasy jsou zkrácené! V exklusivním interview vysvětluje basák svůj nový vzhled - a jeho přátelé z kapely Bill, Tom a Gustav odhalili svoje plány...
Bravo: Georgu, proč sis zkrátil vlasy?
Georg: Už jsem se dlouho procházel s myšlenkou si je zkrátit. Po čase se moje vlasy staly už moc dlouhými. Než jsem přišel domů, rychle jsem se pro to rozhodnul, těsně předtím než jsme skončili s evropským turné.
Bravo: Když mluvíme o Evropě - jste teď hodně v cizích zemích. Jak to jde?
Bill: Už cestujeme skrz Evropu asi rok. Musím říct, že je to opravdu vzrušující a vidíme hodně zajímavých věcí. Ale nemůžu si zvyknout na nějaké zvyky v cizích zemích! Ať je to vzrušující jakkoli, vždycky se rádi vracíme domů!
Bravo: Vaše anglické album je v obchodech i tady - jak na to němečtí fanoušci reagují?
Tom: Během autogramiády nám fanoušci říkali, že Room 483 je opravdu úžasné. Doufáme, že se to hodně lidem líbí. Myšlenka, že hrajeme znova staré písně, jsou to stále staré písně, ale v angličtině. Jedna fanynka nám napsala: "Děkuji, nyní už nemusím střídat Schrei a Zimmer 483! Room 483 má všechny nejlepší písně v jednom."
Bravo: Bude víc anglických videí?
Georg: Udělali jsme anglická videa pro: Schrei, Übers ende der Welt, Durch den Monsun a Spring nicht.
Tom: Opravdu bych chtěl mít klip pro Reden, ale jedině 18+ verzi! (směje se)
Georg (směje se): Já se toho zúčastním! - To bude zábava! Ale zatím není víc anglických videí plánovaných.
Bravo: Hodně fanoušků je smutných, že nebudou žádné open-airy tenhle rok po Německu...
Tom: Je nám to opravdu líto. Ale lidi by neměli zapomenout: Skončili jsme naše 483 turné před 4 týdny a hráli jsme 16 koncertů v Německu. Samozřejmě, že je nám to líto, protože nám němečtí fanoušci hodně chybí. Na druhou stranu jsme taky šťastní, že na nás nezapomínají, protože nám taky chybí.
Bravo: Nebojíte se, že se k vám fanoušci otočí zády, když jste tolik v cizích zemích?
Všichni: Ne, naši fanoušci by to nikdy neudělali.
Bravo: Zrušení vystoupení v RTL show "Let's Dance" vyvolalo ve fanoušcích obavy...
Georg: Věřte mi. Nikdy bychom nezrušili show jenom kvůli nátlaku nebo naší náladě. Nikdy jsme to neudělali a neuděláme - to je celý.
Bravo: Co bude na vašem příštím DVD?
Bill: Kompletní live show a hodně dokumentů! Jsme teď tak sledování, že na ty kamery až zapomínáme. Já osobně jsem velmi nervózní, protože ani jeden jsem zatím neviděl.
Tom: Chtěl jsem mít dvě holky v natáčecím týmu, protože to by potom teprve byla...
Bill (vyruší ho): ... yeah, yeah, my to víme! Nejdůležitější věcí pro nás bylo natočení koncertu v Oberhausenu! O tom přece je Live DVD.
Georg: Stále ještě teď na tom pracují. Když se natáčíte celý měsíc a potom ještě natočíte celý koncert, tak dá práci to celé sestříhat. Nechceme toho dát moc pryč, ale na konci tohohle léta by to mělo být hotové!
Bravo: Chcete něco vzkázat německým fanouškům?
Bill: Myslím, že nejsmutnější věcí je, když nikomu nechybíte nebo když už nikoho nezajímáte, protože nejste v TV. My si na druhou stranu na vás hodně lidi myslíme a hodně taky přemýšlíme nad tím, co vám můžeme dát na oplátku!
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
<![CDATA[//><!]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama